ייעוץ אונליין

ייעוץ בשלט רחוק לא בהכרח מתאים לכל אחד, אבל למי שכן – מדובר ברווח גדול.

חושבים שאתם מתאימים?

* אם אתם זוג ברילוקיישן במשבר גירושים, משבר בגידה, מעבר לפרק ב׳ וכל שאר הנושאים שאני עוסקת בהם (תוכלו לקרוא עליהם כאן).  

* אם אתם גרים רחוק מהקליניקה שלי בתל אביב ואתם רוצים שאלווה אתכם בתהליך ההתפתחות שלכם.

* אם אתם מאוד עסוקים, אין לכם זמן להגיע לקליניקה והייתם שמחים ש"אבוא אליכם" ואלווה אתכם בתחומי העיסוק השונים שלי, באמצעות כל מרחב נוח. זה יכול להיות הבית, אבל גם בהחלט יכול להיות מהמשרד או מרחב אחר שנוח לכם בו.

***** 

לפני שלוש שנים עברתי לגור בעמק הסיליקון, בעקבות עבודה של בן זוגי. המעבר היה לי קשה במיוחד כי נאלצתי לסגור פיזית את הקליניקה בה עבדתי שנים. רבים ממטופליי ביקשו להמשיך איתי תהליכי ייעוץ דרך סקייפ, זו היתה דרישה של הקהל שלי, שהביאה אותי אל ההתפתחות הזו בעבודתי. להפתעתי, גיליתי שלא רק שזה עובד מצויין, אלא במקרים מסויימים אפילו עדיף לחלק מהאנשים על מפגש פיזי. 
בהמשך הדרך ומשהתחלתי לפרסם שאני מייעצת גם דרך הסקייפ, פנו אליי הרבה אנשים שנמצאים ברילוקיישן בכל מיני מקומות בעולם. אנשים שנמצאו במשבר ורצו לשמוע מישהי מומחית בתחומה, שמדברת בשפתם.
מאז כבר הספקתי לחזור לארץ, ואני מציעה את שירות האונליין גם לאנשים שנמצאים מרחק של שעה ושעתיים נסיעה ממני, ולא רק כאלו שגרים במקומות שונים בעולם.

…….

• האתגר של הסקייפ; האתגר הכי קשה הוא למצוא שעה טובה שמתאימה לי ולכם בשבוע, אבל מהרגע שזה קורה ועם WIFI טוב, הכל מתקתק:)

• מוזמנים לשיחת ניסיון של חצי שעה איתי
להזמנת שיחת ניסיון וקביעת יום ושעה – לחצו כאן

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
Call Now Button